ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

همزمان با هفته دفاع مقدس؛

بازسازی عملیات "بازی دراز" در شهرستان گرمه

اترک: معاون اجرایی سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی از بازسازی عملیات بازی دراز در شهرستان گرمه همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش اترک، سرهنگ حمید معین روز گذشته در نشست خبری با اشاره به اینکه گرامیداشت این ایام در حقیقت یادآوری دفاع جانانه ملت ایران در برابر دشمنان است، اظهار کرد: باید مفاهیم ارزشمند این دوران را به‌عنوان چراغ راه برای مردم به‌ویژه قشر جوان جامعه تبیین کنیم.

وی از اجرای بیش از سه هزار عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در استان خبر داد و افزود: رژه نیروهای مسلح خراسان شمالی، دیدار با خانواده شهدا، برپایی نمایشگاه‌ها در دستگاه‌های اجرایی، نواختن زنگ مقاومت و همایش تجلیل از پیشکسوتان از جمله برنامه‌های این هفته است.

سرهنگ معین گفت: برگزاری همایش بزرگ روحانیان، گلباران یادمان‌های شهدا، پیاده روی عمومی و برگزاری همایش بانوان از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان است.

معاون اجرایی سپاه جوادالائمه (ع) اضافه کرد: بازسازی عملیات "بازی دراز" در شهرستان گرمه دیگر برنامه اجرایی سپاه استان طی هفته دفاع مقدس با حضور بسیجیان و رزمندگان است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه