ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

متقاضی نگاهِ ویژه

آقای رییس جمهور سلام

من در انتخابات ریاست جمهوری اخیر و همچنین دوره قبلی‌اش از شما حمایت نموده و در راستای پیروزی انتخاباتی شما گام برداشته‌ام. اگر زمان به گذشته باز گردد، باز هم این کنش سیاسی را تکرار می‌نمایم. اما همان زمان نیز با خود عهد کرده بودم که فردای روز پیروزی در انتخابات، برای سلامت و پایداری انتخاب در ادامه راه، منتقد دولت شما باشم. اکنون دو دیدگاه یکی در سطح ملی و دیگری در سطح استانی مطرح می‌نمایم.

در سطح ملی: امروز کشور در وضعیت خطیری قرار گرفته است. دشمنیِ استراتژیک آمریکا بر کسی پوشیده نیست. علاوه بر آن همایندی بحران‌های داخلی از مخاطرات محیط زیستی و بحران آب گرفته تا مسائل مربوط به اشتغال و اقتصاد و رکود و تورم چرخیدن چرخ زندگی را بر مردم عزیزمان سخت گردانیده است. بنده به عنوان یک فعال مدنی تنها راه ممکن را در گفتگوی صریح و بی پرده با مردم می دانم. با مردم از واقعیات موجود، موانع، راه‌های برون رفت صحبت کنید. بگویید که همه با هم در رخ دادن وضع موجود بیش و کم مقصریم. بگویید که از ناکارآمدی داخلی بیش از دشمنان خارجی آسیب دیده‌ایم. بگویید که ساختارهایی فراهم می‌کنید تا آنها که مقصرترند هزینه بیشتری بپردازند اما رک و راست همچنین بگویید که همگی باید با هم هزینه بپردازیم یکی بیشتر یکی کمتر.

در سطح استان: آمار و اسنادی که در خصوص شاخص‌های توسعه در سطح استان‌های کشور منتشر می‌شود، نشان می‌دهد استان خراسان شمالی در غالب شاخص‌ها در رده‌های آخر کشور قرار دارد. این نشان می‌دهد که این استان نیازمند نگاهی ویژه در تخصیص اعتبارات است تا بر انرژی استاندار و مسئولینمان در خدمات رسانی به این مردم شریف بیفزاید.

بر عهدمان هستیم

آرش کاظمیان

 

رئیس ستاد جوانان دکتر روحانی در اسفراین

فعال مدنی و سیاسی

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه