ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

کشف خودروی سرقتی و دستگیری سارق در فاروج

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج از کشف خودروی مسروقه و دستگیری سارق خودرو خبر داد.

به گزارش اترک، سرهنگ یدالله نوروزی با اعلام این خبر افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی استان سامانه پلاک خوان مبنی بر تردد یک دستگاه خودروی سواری "پراید" در محور قوچان به فاروج که دارای دستور قضایی بوده موضوع بلافاصله در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در این راستا با اجرای طرح مهار و با تقویت گشت‌های انتظامی و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهر، سرانجام مأموران گشت یگان امداد خودروی مسروقه را در ورودی شهرستان مشاهده و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج اظهار داشت: مأموران پس آر توقیف خودرو، راننده را دستگیر که در بررسی بیشتر مشخص شد خودرو سرقتی بوده و دارای دستور قضایی می‌باشد.

سرهنگ نوروزی افزود: سارق خودرو پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه