ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

برگزاری همایش "خدیجه مادر امت" در امامزادگان استان

اترک: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی از برگزاری همایش "خدیجه مادر امت" در امامزادگان استان در روز دهم ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش اترک، حجت‌الاسلام عظیم آسوده گفت: به مناسبت وفات حضرت خدیجه (س) در روز دهم ماه رمضان مراسم ویژه‌ای با عنوان خدیجه مادر امت با حضور اقشار مختلف مردم در ۱۲ امامزاده شاخص استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برنامه‌های دینی و قرآنی زیادی را در قالب طرح اجرای ضیافت الهی در این ماه معنوی در استان برگزار می‌کند.

حجت الاسلام آسوده اظهار کرد: اجرای طرح ضیافت الهی از ۱۶ اردیبهشت شروع تا ۱۶ خرداد سال جاری در ۳۵ بقاع متبرکه استان ادامه می‌یابد.

وی افزود: جزء خوانی قرآن کریم، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاری مصری، برگزاری مراسم ویژه شب‌های قدر و افطاری ساده ازجمله برنامه‌های دیگر در این ماه مبارک که در استان برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف استان گفت: رمضان ماه بهره‌گیری از فیوضات الهی است و همه ما باید در این ماه پر خیروبرکت رمضان ماه قرآن نهایت استفاده معنوی را ببریم، زیرا رمضان، ماه رحمت، خودسازی و بخشش گناهان است.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه