ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

انتقال تیم «خونه به خونه بابل» به خراسان شمالی منتفی شد

مقامات فوتبالی استان مازندران از منتفی شدن انتقال تیم خونه به خونه به خراسان شمالی خبر می‌دهند.

به نقل از تسنیم، در حالی که در ماه‌های گذشته خبر انتقال تیم فوتبال خونه به خونه بابل به خراسان شمالی تحت نامی دیگر به خبر یک فوتبالی استان تبدیل شده بود، این روزها مسئولان مازندرانی از منتفی شدن این انتقال خبر می‌دهند، موضوعی که در سایه سکوت مسئولان خراسان شمالی رنگ صحت گرفته است.

غلامرضا بهروان رئیس هیئت فوتبال مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم خراسان شمالی اظهار داشت: تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل از نظر هیئت فوتبال استان مازندران هیچ گونه انتقالی پیدا نکرده است.

وی افزود: صحبت‌های انجام شده مبنی بر انتقال تیم به خراسان شمالی از نظر هیئت فوتبال مازندران به هیچ عنوان رسمیت نداشته است.

بهروان گفت: حضور نماینده مازندران در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور تحت عنوان تیم خونه به خونه بابل قطعی و صد درصد است.

به گزارش تسنیم تاکنون مسئولان استان در این باره واکنشی نداشته‌اند اما سایت‌های خبری از تعطیل شدن تمرینات تیم خراسان شمالی در روزهای اخیر خبر دادند.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه