ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

3 کشته در برخورد مرگبار سه خودرو در بجنورد

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان شمالی از بر خورد 3 دستگاه خودرو با یکدیگر با 3 کشته و 3 نفر مجروح در محور بدرانلو بجنورد خبر داد.

به گزارش اترک، سرهنگ حسین بدری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر برخورد 3 دستگاه خودرو نیسان، زانتیا و پراید با یکدیگر در محور بدرانلو بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه به همراه عوامل امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه خودروی نیسان در اثر بر خورد با خودروهای پراید و زانتیا منفجر شده و راننده آن نیز در دم فوت کرد، افزود: در این حادثه راننده خودروی پراید و سرنشین آن که یک کودک بوده نیز به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در این حادثه 3 نفر دیگر نیز مجروح شدند که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی انتقاد پیدا کردند، تصریح کرد: علت وقوع این حادثه در دست بررسی می‌باشد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه