ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

اختصاص ۶۰ میلیارد ریال برای مرمت بقاع متبرکه استان

اترک: مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی گفت: امسال ۶۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و مرمت بقاع متبرکه و موقوفات استان اختصاص یافته که با توجه به اولویت‌های این بخش هزینه می‌شود.

به گزارش اترک، حجت الاسلام عظیم آسوده یدکی اظهار داشت: این اعتبار برای ساخت، بازسازی و نگهداری پروژه‌های عمرانی نیمه تمام در بخش‌های مختلف مصوب شده ولی با توجه به محدود بودن این اعتبارات، نحوه هزینه کرد آن بر اساس شرایط اقتصادی انجام می‌شود.

وی افزود: در این راستا برای تعمیر و نگهداری عرصه و اعیان رقبات با گستره ۶ هزار متر مربع، ۱۲ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که در جلساتی با ادارات شهرستان‌ها بر اساس اولویت هزینه می‌شود.

وی گفت: همچنین ۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت و تکمیل عرصه و اعیان ۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع از پروژه‌های عمرانی نیمه تمام رقبات اختصاص یافته است.

حجت الاسلام آسوده یدکی اظهار داشت: برای تکمیل فعالیت‌های نیمه تمام امامزاده‌های استان بر اساس طرح جامع نیز ۳۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که در آن سه هزار متر مربع از این پروژه‌ها باید تکمیل شود.

وی خاطرنشان کرد: مرمت، مقاوم سازی، تعمیر و نگهداری ۶ هزار متر مربع از بقاع متبرکه نیز ۶ میلیارد ریال اعتبار گرفته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی افزود: تهیه و تصویب ۱۲ طرح جامع بقاع متبرکه نیز از دیگر برنامه‌های امسال است که در آن فضاهای مختلفی از قبیل آموزشی، قرآنی، فرهنگی، اقامتی، زیارتی و تفریحی گنجانده می‌شود.

وی افزود: در صورت تأیید طرح جامع امامزاده‌ها، تمامی فعالیت‌های عمرانی که قرار است در آنها انجام شود باید بر اساس طرح جامع باشد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه