ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

هیچ آدم عاقلی حال خوبش را عوض نمی‌کند!

شجاعی: در استان خواهم ماند

اترک/ عقیلی: مدتی است اخباری مبنی بر اینکه استاندار خراسان شمالی گزینه انتصاب معاونت اقتصادی وزارت کشور بوده و خودش نیز مایل به این انتصاب است نقل محافل شده و اخبار گوناگونی نیز پیرامون آن به گوش می‌رسد.

به گزارش اترک، اما شجاعی استاندار خراسان شمالی با اعلام اینکه قصد رفتن از استان را ندارد خیال همه را راحت کرد.

استاندار خراسان شمالی در گفت و گو با صدا و سیما اعلام کرد: در این استان مشغول کار کردن هستم و همراه با مردم و گروه‌های مختلف کار را پیش می‌بریم.

محمد علی شجاعی با بیان اینکه حالش در این استان خوب است افزود: هیچ آدم عاقلی حال خوبش را با جایی که باید شرایط آن را دوباره بسازد عوض نمی‌کند.

وی گفت: با افتخار در خراسان شمالی خدمت مردم هستم و اندک تلاشی برای رفتن نکرده‌ام. برخی در کشور لطف داشته‌اند و مسئولیت‌های مختلفی را به بنده پیشنهاد داده‌اند اما خودم هیچ رغبتی به این کار ندارم و امیدوارم این افتخار را داشته باشم روند خدمت به مردم استان را در کنار دوستان خوبم به پیش ببریم.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه