ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

تزریق روزانه بیش از ۳۰ هزار قطعه مرغ به بازار

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی از توزیع روزانه بیش از ۳۰ هزار قطعه مرغ در بازار این استان خبر داد.

محمد محمدزاده اظهار داشت: با توجه به جوجه‌ریزی مرغداری‌ها، تامین مرغ زنده استان برای ماه‌های تیر و خرداد دچار چالش نمی‌شود. ماهانه بیش از 800 هزار تا یک میلیون قطعه جوجه‌ریز در استان تولید می‌شود.

وی افزود: برای جبران اثرات کاهش مصرف مرغ که به تبع افزایش قیمت آن ایجاد می‌شود، جلسات متعددی با اتحادیه و متولیان تولید داشتیم و بنا داریم از مرغدار حمایت کنیم.

سرپرست جهاد کشاورزی استان خراسان شمالی گفت: با تفاهم صورت گرفته با بانک کشاورزی، سرمایه در گردش تولیدکنندگان تضمین شده و برای این منظور، جمعه هم شعب بانک کشاورزی استان برای خرید نهاده‌های دامی باز هستند.

محمدزاده با بیان این نکته که در روزهای گذشته حدود 22 هزار قطعه مرغ در بازار استان تزریق می‌شد، ادامه داد: برای روزهای پنجشنبه و جمعه این تعداد فقط برای یک روز 37 هزار قطعه بوده و توزیع مرغ منجمد هم در استان هست. پیش‌بینی تولید این تعداد مرغ روزانه را تا خرداد داریم.

وی درباره قیمت مرغ هم گفت: برای تعیین قیمت مرغ در استان، تابع تصمیمات ستاد تنظیم بازار هستیم. فعلا در استان حدود 45 هزار تومان توزیع مرغ انجام می‌شود.

 

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه