ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز
پشتیبانی

عذرخواهی گل‌محمدی از هواداران پرسپولیس

یحیی گل‌محمدی از هواداران تیم پرسپولیس بابت شکست مقابل الهلال عذرخواهی کرد و گفت که مسئولیت این شکست را می‌پذیرد.

سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی در ابتدای صحبت هایش از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد. او با اشاره به نمایش قدرتمند الهلال گفت که هر سه صحنه گل، این بازیکنان تیم او بودند که توپ را از دست دادند.

یحیی همچنین به ضعف مهاجمانش در زدن ضربات نهایی اشاره کرد و گفت که می‌توانستند پس از گل اول الهلال، نتیجه را به سود خود تغییر دهند.

او در بخش دیگری از صحبتهایش به سوال یکی از خبرنگاران سعودی نیز واکنش نشان داد. این خبرنگار اعتقاد داشت که تیم پرسپولیس نمایشی دفاعی داشته و یحیی از تمام ظرفیت هجومی تیمش استفاده نکرده که نظر سرمربی قرمزها با این خبرنگار متفاوت بود.

* از هواداران عذرخواهی می‌کنم

گل‌محمدی در ابتدا گفت: عرض سلام دارم به همه دوستان عزیز. از نتیجه‌ای که به وجود آمد خیلی ناراحت هستیم، قبل از بحثهای فنی از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنیم. مسئولیت این بازی و این نتیجه برعهده من است و اینجا از همه آنها عذرخواهی می‌کنم.

* بازی جلوی هواداران سخت بود

وی با اشاره به قدرت الهلال عنوان کرد: مقابل تیم خوبی بازی کردیم، گلهایی که خوردیم زمانی بود که خودمان توپ داشتیم و نتوانستیم از پرس حریف خارج شویم. الهلال زمانی که از حریف توپ می‌گیرد خیلی خطرناک است و این را به بچه‌ها گوشزد کرده بودیم. مقابل تیمی شایسته بازی داشتیم که کار سختی بود. مخصوصا جلوی هواداران این تیم.

* در تصمیم‌گیری‌ها مشکل داشتیم

یحییدر مورد وضعیت پرسپولیس و چالشهای تیمش اظهار داشت: مشکلات زیادی ما داریم و امیدواریم حل شود. نمی‌خواهیم اینجا راجع به مشکلات صحبت کنیم. از نتیجه به دست آمده ناراحتیم. می‌توانستیم روی یک هیچ گل بزنیم و بازی را به تعادل بکشیم اما از تک موقعیت ها هم استفاده نکردیم و روی تصمیم گیری اخر هم مشکل داشتیم.

* تعویض‌‌هایمان هجومی بودند

او در پاسخ به این سوال خبرنگار عربستانی که چرا تیمش در لاک دفاعی بود؟ گفت: فکر می‌کنم باتوجه به تغییراتمان هجومی شدیم. همه تعویضهای ما هجومی بودند و سعی کردیم بازی را از حریف بگیریم. اما فکر کنم حریف تیمی قدرتمند بود که در پرسینگ و دفاع تیمی به ما این اجازه را نداد. نتوانستیم فضا به دست بیاوریم تا پاس بدهیم و حریف را تحت فشار بگذاریم.

* حریف به صورت فشرده دفاع کرد

وی افزود: عملکردمان در نیمه دوم باتوجه به مشکلاتی که بود، می‌توانست بهتر باشد. همه تعویضهای موجود در فاز هجومی را انجام دادیم اما نتوانستیم فضاهایی که باید را به دست بیاوریم و در فشار حریف پاس بدهیم و موقعیت بسازیم. در این مسئله مشکل داشتیم و آنهم به خاطر دفاع فشرده حریف بود و در انتقال به حمله خطرناک بود. از لحاظ فوتبالی حریف قدرتمندی بود و این کار برایمان سخت بود.

* مشکلاتمان را باور نمی‌کنید

گل‌محمدی راجع به صعود دو تیم عربستانی به نیمه نهایی گفت: ما تغییرات زیادی داشتیم نسبت به پارسال. هر فصل مشکلاتی به مشکلات ما اضافه می‌شود. نمیخواهم در این باره زیاد صحبت کنم. شرایط تیم ما همیشه قبل و بعد از آسیا عجیب و باورنکردنی است. شاید اگر توضیح بدهم شما هم باور نکنید! در هر صورت فکر کنم تیمهای عربی باتوجه به بحث خرید ستاره انجام می‌دهند، خیلی از این بحث از تیمهای ایرانی بالاتر هستند. از آن طرف در ایران شرایطی برای تیم ما به وجود آمده که نمی‌توانیم حتی بازیکن خارجی بخریم و این بحث ها اذیت کننده هستند. نمی‌خواهم توجیه کنم اما از نظر امکانات و شرایط، بحث نابرابری بین ما و سایر تیمها وجود دارد.

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه