ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

سخنگوی شورای شهر کرج:

آبادانی کرج اولویت همه ماست

اترک/فراهانی: سخنگوی شورای شهر کرج گفت: آبادانی کرج، به عنوان شهری که در آن متولد شدیم، زندگی می کنیم یا در خاکش به آرامش خواهیم رسید، از خواست هر فرد و شخصی مهمتر و ارزشمندتر است.

علی قاسم پور گفت: همه ما به ویژه اصحاب رسانه دلسوز این شهر هستیم  و هر آنچه گفتار و عمل  می کنیم به منظور آبادانی آن است. از این منظر باید کمک کنیم بیش از هر چیز آرامش و پیشرفت را برای شهر به ارمغان بیاوریم.

وی با بیان اینکه من بارها از همین تریبون اعلام کرده ام که اصحاب رسانه یار و همکار ما هستند، رخدادهای هفته های اخیر شورای شهر در رابطه با خبرنگاران را بسیار نامطلوب و نامناسب عنوان کرد.

قاسمپور تصریح کرد: به سهم خود از همه همکارانی که در عرصه رسانه قلم و قدم می زنند، بابت این اتفاقات عذرخواهی می کنم.

وی بیان کرد: به یقین هر کس در این محل حضور می یابد برای ما محترم و ارزشمند بوده و شأن هیچ کس نباید زیر سوال برود.

سخنگوی شورای شهر کرج در مقابل درخواست اصحاب رسانه مبنی بر عذرخواهی رسمی شورای شهر از خبرنگاران نیز اعلام کرد: این مطلب را در جلسه هیئت رئیسه مطرح و موضع رسمی شورا را پس از آن اعلام خواهم کرد.

عضو شورای کرج خاطرنشان کرد: اما نکته ای که همه باید به آن توجه داشته باشیم این است که ضمن عدم گذشت از موضوعات مهمی چون عدالت و روشنگری، احترام متقابل را همواره در دستور کار قرار دهیم.

 

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه