ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

محدودیت های داخلی بزرگترین مشکل صادرکنندگان است

اترک: صادرکنندگان خشکبار و محصولات پتروشیمی در خراسان شمالی، یکی از بزرگترین مشکلات صادرکنندگان استان را خود تحریمی در داخل عنوان کرد.

به گزارش اترک، حسنعلی مرادیان گفت: مشکلات صادرکنندگان ساعت به ساعت افزایش می یابد و یکی از بزرگترین و مهم‌ترین مشکلات این بخش خود تحریمی در داخل است.

وی با اشاره به تعدد مشکلات صادرکنندگان اظهار کرد: نحوه برگشت ارز از دیگر مشکلات است به طوری که امسال حتی یک دلار صادرات کالا نداشته ام.

مرادیان افزود: بانک مرکزی با اقدامت خود بزرگترین لطمه را به صادرکننده وارد می کند.

وی تاکید کرد: برای رفع مشکلات ارزی صادرکنندگان باید برگشت ارز مطابق با تشخیص و صلاح صادر کننده باشد.

مرادیان اظهار کرد: تا زمانی که مشکلاتی نظیر نحوه بازگشت ارز وجود نداشت، ۲۷ کشور بازار هدف صادراتی محصولاتم بودند اما اکنون بازار هدف صادراتی ام به دو یا سه بازار ختم شده است.

وی افزود: برای رفع مشکلات حوزه صادراتی ام پیگیری های متعددی از مسئولانی استانی و کشوری داشتم اما نتیجه آن مانند ضرب المثل آب در هاون کوبیدن است.

این صادرکننده خشکبار و محصولات پتروشیمی خراسان شمالی گفت: این استان قابلیت های گسترده ای برای توسعه صادرات و در پی آن رشد اقتصادی دارد اما وجود چنین مشکلاتی ممکن است مانعی در جهت رشد اقتصادی استان شود.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه