ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

موافقت کمیسیون اجتماعی با تعطیلی مراکز اداری و آموزشی در روزهای پنج‌شنبه

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از موافقت این کمیسیون با طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها در مراکز اداری و آموزشی خبر داد.

به گزارش فارس، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان با اشاره به نشست کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در این جلسه  طرح تعطیلی  مراکز اداری و آموزشی در روزهای پنج‌شنبه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: براساس مصوبه کمیسیون ساعات کار ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 خواهد بود و ساعت کار مراکز آموزشی نیز از 8:30 شروع خواهد شد و ساعات پایان کار این مراکز در اختیار خود آنها است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در آغاز جلسه نیز رئیس بهزیستی با حضور در کمیسیون گزارشی از عملکرد این سازمان به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه