ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

بلع مواد جوان ۱۸ ساله را به کام مرگ کشاند

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از مرگ جوان 18 ساله در اثر بلع مواد مخدر در شهر ستان بجنورد خبر داد.

به گزارش اترک، سرهنگ رضا عرب زاده گفت: جوان ۱۸ ساله‌ای توسط دو نفر ناشناس به بیمارستان منتقل شده بود که به دلیل فوت جوان از محل متواری شدند.

 وی افزود: پرسنل بیمارستان با مشاهده جوان که مرگ مشکوکی داشت موضوع را به کارآگاهان پلیس آگاهی استان اطلاع دادند.

 وی خاطر نشان کرد: در بررسی علت فوت این جوان مشخص شد حامل ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک بوده که به علت باز شدن مواد در شکم منجر به مرگ وی شده است.

وی ادامه داد: بررسی‌ها در خصوص این پرونده و پیگیری دو فرد ناشناس متواری در پلیس آگاهی استان در حال انجام است.

وی با اشاره به اظهار بی اطلاعی خانواده این جوان از وی طی چند روز، به خانواده‌ها توصیه کرد مراقب جوانان خود باشند تا در دام این سوداگران مرگ نیفتند و به خاطر مبالغ اندک جان خود را به خطر نیندازند.

سرهنگ عرب زاده یادآور شد: در ۶ ماهه اول امسال میزان کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۲۵ درصدی برخوردار بوده است.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه