ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

رشد 59 درصدی اعطای تسهیلات بانک مسکن استان

اترک: مدیر امور شعب بانک مسکن خراسان شمالی از رشد 59 درصدی اعطای تسهیلات بانک مسکن در استان طی سه ماهه اول خبر داد.

مجید اسدی فر در گفت‌وگو با خبرنگار اترک، با اعلام این خبر گفت: در سه ماهه اول سال 98، شعب تحت پوشش این مدیریت مجموعاً تعداد 736 فقره تسهیلات به ارزش 318 میلیارد و 677 میلیون ریال در بخش‌های مختلف مسکن و ساختمان به متقاضیان پرداخت کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 59 درصد رشد را نشان می‌دهد.

وی افزود: از این رقم، مبلغ 71 میلیارد و دو میلیون ریال مربوط به بخش ساخت مسکن، 139 میلیارد و 520 میلیون ریال مربوط به بخش خرید مسکن و 70 میلیارد و 215 میلیون ریال مربوط به بخش جعاله تعمیرات مسکن بوده است.

اسدی فر با بیان اینکه تسهیلات پرداختی در بخش ساخت مسکن نسبت به سه ماهه اول سال 97 رشد 66 درصدی داشته است، گفت: آمار تسهیلات پرداختی این مدیریت در بخش مسکن نیز حکایت از رشد 80 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد که عملکرد کارکنان صف و ستاد این مدیریت در این زمینه قابل تقدیر است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه