ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست قوچان خبرداد:

دستگیری شکارچیان غیرمجاز درقوچان

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست قوچان از دستگیری شکارچیان غیر مجاز و توقیف  یک قبضه سلاح گلوله زنی، سه دستگاه دوربین چشمی و یک قبضه چاقو خبرداد.

 

قوچان / امیرحسین ذکاء - رئیس اداره حفاظت محیط زیست قوچان گفت: درپی پایش یگان حفاظت محیط زیست قوچان از مناطق تحت امر، متوجه حضور یک خودروی مشکوک درمنطقه حفاظت شده قرچغه شدند، که سرنشینان خودروی مذکور با دیدن مامورین متواری شدند، که نهایتا  خودروی مذکور متوقف و از متخلفین  تعداد یک قبضه سلاح گلوله زنی، سه دستگاه دوربین چشمی و یک قبضه چاقو  کشف و توقیف شد.

حسین اصلاحی افزود: این شکارچیان با یک قبضه سلاح گلوله زنی درپی تعقیب جهت شکار قوچ و میش وحشی بودند که دراقدامی سریع توسط محیط بانان شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهارداشت: متخلفین پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه