ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

مهلت یک هفته‌ای فرماندار برای پرداخت حقوق کارکنان کشتارگاه بجنورد

اترک: با تجمع و اعتراض تعدادی از کارگران کشتارگاه بجنورد مقابل ساختمان شهرداری مرکزی، سرپرست فرمانداری بجنورد به پیمانکار مهلت یک هفته‌ای برای تسویه حساب با سلاخان کشتارگاه داد.

به گزارش اترک، طی چند روز گذشته تعدادی از کارگران کشتارگاه بجنورد در اعتراض به عدم پرداخت حقوق مقابل ساختمان شهرداری مرکزی بجنورد تجمع کردند.

به گفته بهمن شیردل سرپرست فرمانداری بجنورد، به دنبال تجمع سلاخان کشتارگاه صنعتی در محل شهرداری بجنورد و مطالبه آنان بر رسیدگی به تسویه حق و حقوقات معوقه‌شان از پیمانکار، جلساتی با حضور سرپرست شهرداری بجنورد، پیمانکار و سلاخان معترض برگزار شد.

در این جلسه پیمانکار درخواست مهلت یک ماهه برای تسویه حق و حقوقات همچنین بیمه سلاخان را تقاضا کرد که در این جلسه به پیمانکار اعلام شد تا مدت یک هفته پیش رو تمامی تسویه حساب حق و حقوقات و بیمه‌های معوق سلاخان را انجام دهد.

مهلت یک هفته‌ای پیمانکار برای تسویه حساب حق و حقوق سلاخان کشتارگاه بجنورد از پنجشنبه 14 شهریور آغاز شده است.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه