ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

اقامه نماز ظهر عاشورا در 22 نقطه استان

اترک: مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت نماز ظهر عاشورا در 22 نقطه از سطح استان و 6 نقطه از بجنورد اقامه می‌شود.

به گزارش اترک، حجت الاسلام رضا احمدی فرد اظهار کرد: با همکاری مردم، عزاداران، مسئولان هیئت نای مذهبی و دستگاه‌های اجرایی هر سال تلاش می‌شود تا مقدمات و ملزومات برپایی هرچه باشکوه‌تر نماز ظهر تاسوعا و عاشورا فراهم شود.

وی بابیان اینکه با توجه به تمرکز هیئت نای حسینی در محل مصلی امام خمینی (ره)، نماز ظهر تاسوعا در این محل برگزار می‌شود، افزود: نماز ظهر عاشورا هم همچون سال‌های گذشته در محل ضلع شرقی امامزاده سید عباس (ع) و در پنج نقطه دیگر اقامه خواهد شد.

حجت الاسلام احمدی فر با اشاره به اینکه نماز ظهر عاشورا در شهرستان‌های استان هم در محل مصلی ها یا محل‌های تجمع هیئت‌های مذهبی برگزار می‌شود، از دستگاه‌های اجرایی خواست برای هر چه باشکوه‌تر برگزاری این مراسم همکاری لازم را داشته باشند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه