ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

ایجاد ۱۰۰۰ طرح اشتغال‌زایی دراستان توسط بنیاد برکت

بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امسال اقدام به راه‌اندازی یک هزار طرح اشتغال‌زایی در خراسان شمالی می‌کند.

به گزارش اترک، دردیدار محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، رئیس ستاد اجرایی بنیاد برکت را مأمور ایجاد یک هزار فرصت شغلی در قالب طرح اجتماع‌محور "سحاب" (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان کرد.

در همین راستا گروهی متشکل از سعید جعفری مدیرعامل بنیاد برکت و دو تن از معاونان این بنیاد و نمایندگانی از بنیاد اجتماعی احسان و معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با سفر به استان خراسان شمالی و دیدار با استاندار این استان، به هماهنگی‌های لازم برای شناسایی مناطق هدف، ظرفیت‌های محلی و شغلی موجود در این استان پرداختند.

مدیرعامل بنیاد برکت در این جلسه، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در کشور و تمرکز اقدامات این ستاد در حوزه اشتغال‌زایی در استان خراسان شمالی تأکید کرد.

جعفری تصریح کرد: تعدادی از تسهیل‌گران اقتصادی و اجتماعی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با استقرار در خراسان شمالی مشغول به فعالیت خواهند شد تا هر چه زودتر روند ایجاد یک‌هزار فرصت شغلی در این استان آغاز شود.

بر اساس این گزارش یک هزار طرح اشتغال‌زایی یاد شده که ایجاد ۲۸۰۰ فرصت شغلی را در پی دارد، در رسته‌های شغلی مبتنی و متناسب با ظرفیت‌های نسبی مناطق هدف در استان خراسان شمالی شروع به فعالیت خواهند کرد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه