ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

دستگیری توزیع کنندگان سکه‌های شبیه سازی شده در اسفراین

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری 3 کلاهبردار حرفه‌ای که قصد فروش 69 ربع سکه شبیه سازی شده در اسفراین را داشتند خبر داد.

 به گزارش اترک، سرهنگ جاوید مهری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه چند نفر اقدام به فروش سکه‌های تقلبی در طلافروشی‌های سطح شهرستان کرده‌اند موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی در سطح شهرستان موفق به شناسایی متهمان شدند، افزود: ماموران در یک عملیات غافلگیرانه متهمان را که حین فروش سکه‌های تقلبی بودند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال کردند.

سرهنگ جاوید مهری با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده توسط ماموران پلیس آگاهی و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف کردند، تصریح کرد: از متهمان تعداد 69 ربع سکه شبیه سازی شده و چند برگ علائم شرکت‌های طلاسازی معتبر کشف و ضبط شد.

وی یادآورشد: برابر اعلام کارشناسان و با انجام آزمایش عیارسنجی، مشخص شد این سکه‌ها از نظر وزن و عیار از سکه‌های چاپ شده توسط بانک مرکزی پایین‌تر بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسفراین با بیان اینکه دراین رابطه یک دستگاه خودرو نیز توقیف و به پارکینگ انتقال شد اظهار داشت: متهمان نیز بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه