ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

شورای شهر در تکاپوی انتخاب شهردار جدید؛

چه کسی شهردار بجنورد می‌شود؟

اترک/ عقیلی: روزگذشته اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد در جلسه‌ای غیر علنی به بررسی رزومه 35 نفر از کاندیداهای تصدی مسئولیت شهرداری پرداختند.

به گزار اترک؛ اعضای شورای شهر در این جلسه رزومه 35 نفر آر کاندیداهای شهرداری بجنورد را بررسی کردند که این لیست پس از حذف 24 نفر، به 11 نفر اصلی کاهش یافت.

از گزینه‌های اصلی لیستی که تاکنون توسط اعضای شورای شهر نهایی شده است می‌توان به آقایان قدرتی، دربندی و کاظمی و خانم محمدزاده اشاره کرد.

حال سؤال اینجاست آیا گزینه‌های فعلی بهترین گزینه‌های موجود برای شهردار مرکز استان خراسان شمالی هستند؟ در شماره‌های آینده از گزینه‌های دیگری که رزومه و توانمندی آن‌ها می‌تواند مورد بررسی اعضای شورای اسلامی شهر قرار گیرد نام خواهیم برد.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه