ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

والیبال قهرمانی آسیا؛ روز خوب تیم‌های عربی

تیم‌های ملی والیبال چین تایپه، عربستان، قطر، کویت و تایلند در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم ملی والیبال چین تایپه در سومین و آخرین بازی مرحله نخست مسابقات قهرمانی مردان آسیا به مصاف کره رفت و موفق شد 3 بر یک این تیم را شکست دهد.

تیم ملی کویت نیز در بازی دیروز خود با نتیجه 3 بر یک از سد ازبکستان گذشت و جدال دو تیم بحرین و قطر با نتیجه 3 بر صفر به سود قطر تمام شد. عربستان نیز در 3 ست متوالی بر قزاقستان غلبه کرد.

 دیدار دو تیم قعرنشین گروه ایران، بین دو تیم چین تایپه و هنگ‌کنگ انجام شد و با نتیجه 3 بر یک به نفع تایلند به پایان رسید. 

تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا امروز استراحت دارند و ادامه مسابقات از فردا پیگیری خواهد شد.

در مرحله دوم این رقابت‌ها، تیم‌های اول و دوم چهار گروه مقدماتی در دو گروه E و F به مصاف یکدیگر می‌روند و تیم‌های سوم و چهارم گروه‌های مرحله مقدماتی نیز در دو گروه G و H با هم مسابقه می‌دهند.

            

بدین ترتیب ملی‌پوشان کشورمان در مرحله دوم با تیم‌های پاکستان، چین تایپه و کره‌جنوبی در گروه F قرار دارند ولی در این مرحله فقط با چین تایپه و کره‌جنوبی روبرو خواهند شد. یک پیروزی 3 امتیازی از دیدار با پاکستان در مرحله دوم برای ایران در نظر گرفته شده است.

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه