ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

در صورت نهایی شدن روند واکسیناسیون

وعده جذاب؛ فصل بیست و یکم با حضور تماشاگران

وزیر بهداشت وعده داد در صورت تکمیل واکسیناسیون، در استادیوم‌ها به روی هواداران باز خواهد شد.

از اواخر فصل نوزدهم و با شیوع کرونا از حضور هواداران در استادیوم‌های فوتبال ایران ممانعت به عمل آمد و لیگ بیستم نیز با سکوت کامل سکوها همراه شد. این در حالیست که از چندی پیش و با انجام واکسیناسیون شاهد حضور هواداران فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی در استادیوم‌های فوتبال جهان با ظرفیت‌های اعلام شده هستیم.

 اکنون با اعلام و وعده وزیر بهداشت، در صورت تکمیل واکسیناسیون در ایران، امکان حضور هواداران در ورزشگاه‌های ایران نیز فراهم خواهد شد. اتفاقی که با تسریع واکسیناسیون کرونا، شاید این اتفاق در فصل بیست و یکم رقم بخورد.

 دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت در گفتگویی که با خبرنگاران سیما داشت، در واکنش به سوالی درباره احتمال حضور هواداران در استادیوم‌ها در فصل جدید فوتبال ایران با اشاره به اینکه هنوز تزریق دُز اول به تمامی جامعه به مرحله نهایی خود نرسیده، انجام این موضوع را منتهی به پایان واکسیناسیون موکول کرد و در این خصوص در جملاتی کوتاه اینطور توضیح داد: تزریق دُز اول کمی طول می‌کشد تا کامل شود. برای همین باید دو دُز کامل زده شود تا بتوانند در استادیوم حاضر شوند. کسانی که دو دز بزنند باید برای آنها تصمیم گرفته شود. انشاالله ورزش راه می‌افتد و هوادار در استادیوم حاضر خواهد شد.

صحبت‌های وزیر بهداشت این امیدواری را ایجاد می‌کند تا فصل بیست و یکم فوتبال ایران شاهد بازگشت دوباره هواداران به استادیوم و سکوها و پایان این سکوت باشد

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه