ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

آغاز بکار نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان

اترک: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از آغاز بکار نهمین نمایشگاه صنایع دستی با حضور شماری از استان‌های کشور در منطقه نمونه گردشگری بش قارداش بجنورد خبر داد.

به گزارش اترک، حبیب یزدان پناه گفت: روز گذشته نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و نخستین جشنواره موسیقی اقوام خراسان شمالی در منطقه نمونه گردشگری بش قارداش بجنورد افتتاح و فعالیت خود را آغاز کردند.

وی با اشاره به اینکه نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی تا یکم شهریور ماه دایر است، افزود: این نمایشگاه با 150 غرفه و با حضور حداکثری استان‌های کشور برنامه‌ریزی شده، همچنین برای اولین بار غرفه‌های گردشگری نیز با حضور بومگردی های استان برپا است تا از این ظرفیت برای معرفی خود و جذب مسافر بهره‌مند شوند.

یزدان پناه اظهار کرد: در نخستین جشنواره موسیقی اقوام نیز گروه‌هایی از استان‌های مختلف حضور داشته و به مدت چهار شب اجرای برنامه دارند.

وی با بیان اینکه در این جشنواره شاهد حضور بهترین گروه‌های اقوام ایران در خراسان شمالی هستیم، افزود: این جشنواره علاوه بر بش قارداش، در بابا امان و شهربازی نیز برگزار می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی گفت: برگزاری این جشنواره، علاوه بر نشاط اجتماعی، بستر مناسبی برای معرفی فرهنگ و سنت اقوام به مردم است.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه