ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

استاندار خراسان‌شمالی:

سپاه در خط مقدم مقابله با تروریسم قرار دارد

استاندار خراسان شمالی گفت: سپاه همواره در خط مقدم حفظ امنیت و مقابله با تروریسم قرار دارد به گونه ای که قطعنامه سیاسی اتحادیه اروپا در تحریم این نیروی مردمی نه تنها کمکی به امنیت منطقه نمی کند، بلکه شرایط منطقه را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

 

محمدرضا حسین نژاد روز دوشنبه در واکنش به اقدام اخیر پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه از ابتدای انقلاب بارها در تصمیماتی نابخردانه از سوی دولت‌های اروپایی و آمریکا تحریم شده است در حالی که این نیروی مردمی همواره برای رفع مشکلات کشور تلاش کرده و در خط مقدم حفظ امنیت و سازندگی قرار دارد.

وی افزود: اقدامات ارزشمند سپاه پاسداران در حفظ امنیت منطقه و خدمات حوزه مقاومت در کمک به مظلومان بر هیچ کسی پوشیده نیست به گونه ای که این اقدام سیاسی اتحادیه اروپا هیچ کمکی به تامین امنیت منطقه نخواهد کرد.

حسین نژاد با اشاره به نقش سپاه پاسداران در نابودی داعش گفت: این نیروی مردمی از ابتدای تشکیل در برابر تروریسم و توطئه های دشمنان ایستاده و نجات مردم کشورهای منطقه و حتی دیگر مناطق را در اولویت اقدامات خود قرار داده است.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی اضافه کرد: در سال های اخیر نیز این نیروهای مردمی برای تامین امنیت منطقه در خط مقدم مقابله با داعش قرار گرفت و این گروهک تروریستی را نابود کرد.

وی یادآور شد: در واقع اگر نقش آفرینی سپاه پاسداران برای تامین امنیت در غرب آسیا نبود، اکنون پارلمان اروپا و آمریکا باید همچنان به دنبال راه حل و یا تصویب طرحی برای مبارزه با سازمان تروریستی داعش می بودند.

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: سپاه پاسداران بخش مهمی از نیروی مسلح کشور و جزو سازمان های مقتدر است که این گونه اقدامات نابخرادانه غربی ها نتیجه ای جزو شکست سیاست خارجی غرب و آمریکا در جهان و منطقه نخواهد داشت.

طرح افزودن نام سپاه به فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آنا فوتیگا، قانونگذار محافظه کار لهستانی پارلمان اروپا پیشنهاد و در جریان رای‌گیری روز چهارشنبه گذشته (۲۸ دی ۱۴۰۱) در قالب متمم به گزارش یادشده، اضافه شد که در این متمم از شورای اروپا خواسته شده که سپاه پاسداران و نیروهای فرعی آن را از جمله نیروهای بسیج و نیروی قدس سپاه در فهرست افراد، گروه‌ ها و نهادهای درگیر در اقدامات تروریستی (فهرست تروریستی اتحادیه اروپا) قرار گیرند.

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه