خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
42 درصد تلفات فوتی استان خراسان شمالی در محور بجنورد به جنگل گلستان است
کد خبر: 27 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷ شنبه ۶ بهمن - 17:53

42 درصد تلفات فوتی استان خراسان شمالی در محور بجنورد به جنگل گلستان است

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان شمالی گفت : 42 درصد تلفات فوتی استان در محور بجنورد به جنگل گلستان است.

 

مهندس بدیعی مقدم در گفتگو با خبرنگار اترک ، با اشاره به اینکه احداث بزرگراه مشهد به سمت گرگان از مشکلات این استان است ، اظهار داشت : 75 کیلومتر از این بزرگراه در حوزه استان خراسان شمالی است که متاسفانه بیشترین تصادفات را در این محور داریم.
وی با اشاره به اینکه 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای احداث این بزرگراه نیاز است، افزود : برای احداث این بزرگراه در سال 94  مبلغ 600 میلیارد ریال برای استان خراسان شمالی مصوب شد اما متاسفانه محقق نشد.
وی با بیان اینکه 96 نقطه حادثه خیز در استان داریم و برای رفع مشکل در این نقاط نیاز به 500 میلیارد ریال اعتبار داریم، خاطر نشان کرد: از 96 نقطه حادثه خیز استان رفع مشکل در 6 نقطه استان در دستور کار قرار گرفته است.
مهندس بدیعی مقدم ادامه داد: در حال حاضر 12 دوربین تخلف سرعت و 21 دوربین تصویر نظارتی در استان داریم و تا پایان سال جاری 12 دوربین تخلف سرعت دیگر در جاده های استان نصب می شود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در ادامه افزود: در حال حاضر 264 دستگاه ماشین آلات در استان داریم که 177 دستگاه بعد از تقسیم استان تامین شده است.
مهندس بدیعی مقدم یادآورشد: در حال حاضر 47 دستگاه نمک پاش در محورهای استان مشغول فعالیت هستند و 2 دستگاه دیگر نیز طی همین ماه به ناوگان اضافه می شود.
وی از احداث 2 راهدارخانه جدید در مناطق مرزی و یک راهدار خانه در محور میامی خبر داد.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه