خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
دستگیری سارقان صدر با هوشمندی و ابزار پلیس
کد خبر: 95 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۳ دوشنبه ۲۷ فروردين - 12:00

دستگیری سارقان صدر با هوشمندی و ابزار پلیس

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: هوشیاری و تجهیزات پیشرفته پلیس، بار دیگر عامل دستگیری مجرمان شد.

به گزارش اترک به نقل از خبرگزاریتسنیم ، سردار عباسعلی محمدیان؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در بزرگراه صدر، با قدردانی از شهروندی که با فیلمبرداری از صحنه جرم و انتشار آن، به ماموران انتظامی یاری رساند، اظهار کرد: از زمان اطلاع از وقوع جرم از طریق سامانه 110، کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش شبانه‌روزی و در کمتر از 24 ساعت، متهمان را در مخفیگاهشان شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: به دلیل ترس از شناسایی، این افراد از تهران گریخته و در استانی دیگر مخفی شدند و تمامی ارتباطات خود را قطع کردند. با این وجود، تجربه و تجهیزات نیروی پلیس منجر به دستگیری آنها شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: دستگاه قضایی با قاطعیت و بر اساس نوع و شدت سرقت، مجازات متناسب را اعمال خواهد کرد. این برخورد قاطع، عبرتی برای سایر مجرمان خواهد بود و به آنها گوشزد می‌کند که دیر یا زود به سزای اعمال خود خواهند رسید.

وی ضمن تاکید بر ضرورت اعتماد مردم به پلیس، گفت: برای پیشگیری از چنین سرقت‌هایی، باید از فرصت سوء استفاده سارقان را گرفت و اقداماتی مانند نصب قفل کودک انجام داد.

محمدیان در خصوص شنیده شدن صدای تیراندازی، نیز گفت: این صدا ناشی از شلیک گلوله توسط ماموری بود که خارج از وظیفه بود. این مامور در حین گشت زنی در محل، متوجه وقوع سرقت شده بود.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه