خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
جذب بیش از 180 نیروی جدید در لوله‌گستر اسفراین
کد خبر: 73 | تاریخ مخابره: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۱۷ آذر - 13:10

پس از یکسال پیگیری مداوم مدیرعامل لوله گستر و حمایت همه جانبه نماینده مجلس شهرستان محقق شد:

جذب بیش از 180 نیروی جدید در لوله‌گستر اسفراین

بعد از 11 ماه پیگیری توسط مهندس مازیار زند و حمایت های دکتر حسین پور و برگزاری جلسات متعدد ، بالاخره مجوز جذب بیش از 180 نیروی جدید به تایید نهایی معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران رسید .

 صدور مجوز از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو ) برای جذب نیروهای جدید حاصل زحمات یک ساله مهندس مازیار زند مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین است که با حمایت‌های نماینده مجلس این شهرستان عملی شد.

مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ما بازنشستگی تعداد زیادی از نیروهای با‌سابقه شرکت را از مهم‌ترین مسائل شرکت عنوان  کرد و گفت: طی جلسات متعددی که با مدیران تولید،ستادی و اعضای کمیته جذب داشتیم ،روند اخذ مجوز جذب نیرو از دی ماه سال گذشته شروع و پس از تایید اعضای هیات مدیره به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ارسال شد.

به گفته مهندس مازیارزند برپایی یک آزمون رسمی و علمی که اجرای آن به عهده سازمان مدیریت صنعتی سپره شده، با توجه به توانمندی و دانش که داوطلبان می‌تواند چشم‌انداز روشنی برای لوله‌گستر اسفراین در پی رکورد‌شکنی‌های اخیر ایجاد کند.

وی افزود: با توجه به اینکه شرکت در لیست خصوصی سازی قرار داشته و این موضوع با مفاد قانونی و حقوقی ، سرعت اخذ مجوز را کند کرده بود خوشبختانه این موانع برطرف و اخذ مجوز با گذر از یک پروسه طولانی و سخت تحقق یافت و به زودی شاهد برگزاری آزمون خواهیم بود.

ایشان همچنین تاکید کردند: بخش عمده نیاز این شرکت  در واحدهای تولیدی است و نیروهای متخصص و مجربی که 20 سال در این صنعت فعالیت کرده‌اند جای خود را به نیروهای جدید و تازه نفس خواهند داد.

مدیرعامل لوله‌گستر اسفراین در روند هموار کردن موانع پیش روی اخذ مجوز استخدامی شرکت، اهمیت به نیروهای بومی و بها دادن به سرمایه‌های انسانی این خطه را نیز حائز اهمیت و بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکت برشمرد و افزود: با تاکید و اصرار نماینده شهرستان دکتر امان اله حسین پور برای بومیان اسفراین در آزمون امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

مهندس زند فرزندان پرسنل بازنشسته این شرکت را نیز از دیگر اولویت‌های مد‌نظر شرکت بیان کرد چراکه از ابتدای تاسیس کارخانه، در روند تجهیز، راه اندازی و تولید سختی‌های بسیاری را متحمل شدند و بخشی از تلاش هایشان از این طریق جبران خواهد شد.

وی امتیاز ایثارگری داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده‌اند را نیز حائز اهمیت دانست و افزود: توجه به رشادت‌ها و ایثارگری کسانی که با جانفشانی خود امنیت و آرامش را در کشور برقرار کرده اند بر همه ما واجب است.

به گفته مهندس زند قطعا سرمایه انسانی بالاترین سرمایه هر کسب و کاری است، لوله‌گستر اسفراین سال گذشته رکورد‌شکنی بی‌سابقه‌ای داشت و امروز با جذب نیروهای جدید و متخصص قطعا اتفاقات خوبی را شاهد خواهیم بود البته رسیدن نیروهای جدید به نقطه ای که بتوانند تسلط کامل پیدا کنند فرایندی پرچالش و نیازمند آموزش حرفه ای و زمان کافی است که تدابیر لازم برای این مساله نیز طراحی شده و به نیروهای جدید در طول خدمت آزمایشی، آموزش های تخصصی ارائه و توانمندی عملیاتی آنان بصورت مداوم پایش خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد نیروهای جدید در کوتاه‌ترین زمان بتوانند مثل سنوات اخیر رکورد‌شکنی‌ و کسب افتخارات ملی را برای مجموعه استراتژیک لوله گستر اسفراین به ارمغان بیاورند.

مهندس زند شایسته سالاری و جذب نیروهای متخصص و مجرب که دارای توانمندی بالایی باشند را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد:امیدواریم در ا‌ین آزمون کسانی به خانواده لوله گستر اسفراین بپیوندند که بتوانند برای تولیدات و آینده این صنعت گام های تاثیر گذاری بردارند و در پایان از زحمات، پیگیری ها و حمایت‌های نماینده مردم شریف اسفراین در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد و تاکید کرد: اگر حمایت های ایشان در مجموعه سازمان گسترش و وزارت صمت نبود مسلما برگزاری آزمون استخدامی برای این شرکت به سرانجام نمی‌رسید.

 

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه