خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
تخطی از سرعت مطمئنه عامل تصادفات 24 ساعت گذشته
کد خبر: 6 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن - 10:20

تخطی از سرعت مطمئنه عامل تصادفات 24 ساعت گذشته

طی 24 ساعت گذشته 6 مورد تصادف در اکثر محور های سطح استان به وقوع پیوست که در اثر این تصادفات 6 نفر از شهروندان به شدت مصدوم شدند.

سرهنگ"علیرضا حسین زاده" رئیس پلیس راه استان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار اترک، گفت: طی 24 ساعت گذشته تا کنون تعداد 6 فقره تصادف از طریق مرکز اعلام شد که بلافاصله کارشناسان پلیس راه و همچنین عوامل امدادی به محل های مورد نظر اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه این تصادفات محور های "کنار گزار شمالی، فرعی پیش قلعه، محور رباط قره بیل، روستای تاتار و محور شیروان بجنورد" به وقوع پیوسته، افزود: در اثر این حوادث تعداد 6 نقر از شهروندان عزیز به شدت مجروح که بلافاصله توسط عوامل امدادی حاضر در صحنه برای مداوا به مراکز درمانی انتقال شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه خوشبختانه این حوادث هیچ گونه فوتی در پی نداشت، خاطر نشان کرد: برابر اعلام کارشناسان حاضر در محل های وقوع تصادفات علت عمده این حوادث تخطی از سرعت مطمئنه و عدم رعایت حق تقدم بوده است.
رئیس پلیس راه استان خراسان شمالی در ادامه با اشاره به اینکه خوشبختانه طی چند روز گذشته شاهد بارش نزولات آسمانی در اکثر محور های سطح استان هستیم لذا می طلبد به جهت لغزندگی معابر، رانندگان عزیز همواره قوانین راهنماتیی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد وقوع حوادث تلخ و دلخراش در سطح استان نباشیم.
گفتنی است در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس راه خوشبختانه هم اکنون وضعیت جاده های سطح استان مطلوب بوده و ترافیک نیز در سطح محور ها روان و بدون هیچ گونه مشکل خاصی انجام می شود.

دیدگاه‌های دیگران

ش
شربیانی |
آخه چرا سرعت !!! به کجا چنین شتابان !!!
ت
توحید |
سایت بسیار عالی

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه