خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
رشد 22 درصدی بیمه شدگان تامین اجتماعی خراسان شمالی
کد خبر: 53 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن - 10:31

رشد 22 درصدی بیمه شدگان تامین اجتماعی خراسان شمالی

مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی از رشد 22 درصدی بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان نسبت به قبل از انتقلاب خبر داد.

به گزارش خبرنگار اترک، محمدعلی عباس زاده در جشن چهل سالگی انقلاب با حضور خانواده بزرگ تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: به یمن و برکت ٤٠ سالگی انقلاب ایران اسلامی که برای همه ما جشن و شادی و شور و شعف به ارمغان اورده است و به پاس تقدیر از زحمات و تلاش های  همکاران ارجمند و خانواده های محترمتان در این مراسم گرد هم آمده ایم تاسالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران  را باهم جشن بگیریم و در شادی آن باهم سهیم باشیم.

وی ضمن اشاره به اهمیت خانواده و نقش آن در اجتماع افزود: خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد بنا براین خانواده پایه گذار بخش مهمی از سرنوشت انسان است و در تعیین سبک و خط مشی زندگی آینده ، اخلاق ، سلامت و عملکرد فرد در آینده نقش بزرگی بر عهده دارد.بهمین دلیل برنامه ریزی کردیم تا درکنار همکاران خانواده های ایشان نیز باشند و در شادی این جشن همه در کنار هم شاد باشیم

عباس زاده از رشد ٢٢ درصدی تعداد بیمه شدگان و ٣٠ درصدی مستمری بگیران استان  نسبت به قبل از انقلاب  خبر داد وگفت:در بحث تعداد شعب و همچنین فضای فیزیکی تحت مالکیت سازمان،تعداد نیروی انسانی،تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری  شاهد رشد بوده ایم.

وی با بیان این که مهمترین دستاورد سازمان تامین اجتماعی  به برکت انقلاب اسلامی تثبیت امنیت اجتماعی در جامعه بوده است، تصریح کرد:  چراکه این سازمان بیش از نیمی از جمعیت کل کشور را تحت پوشش دارد.

عباس زاده جمعیت تحت پوشش بیمه شدگان استان خراسان شمالی را  ١١٠ هزار بیمه شده اصلی،١٥ هزار مستمری بگیر اصلی،حدود ١٠٠٠ نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری اعلام کرد وافزود: در مجموع با احتساب خانواده هایشان حدود ٣٣٠ هزار نفر از جمعیت استان  از خدمات تامین اجتماعی برخوردار هستند.

وی اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی با درنظر گرفتن شرایط روز جامعه و با توجه به نیاز گروه های شغلی  جامعه و اقشار مختلف و همچنین در راستای تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای در بین آحادمردم عزیز کشور بیمه های متنوعی را تعریف کرده  است.

عباس زاده از جمله بیمه های تحت پوشش سازمان را شامل بیمه زنان خانه دار و دختران مجرد،بیمه دانشجویان،بیمه شاغلین فضای مجازی،فعالین رسانه،راکبین و نمایندگی های پیک موتوری و ... عنوان کرد.

وی یکی از افتخارات اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی را داشتن  همکاران بسیار پرتلاش و شایسته،صادق و سالم  ذکر کرد  که به مدد  وجود این سرمایه انسانی خوشبختانه در سطح کشوری در بسیاری از شاخص ها   مطرح هستند.

گفتنی است؛ در این مراسم برنامه های شاد و مفرح شامل: مسابقه در دو بخش بزرگسالان و ویژه کودکان ، موسیقی سنتی و محلی، هنرهای آیینی و بومی استان  و استندآپ کمدی که توسط هنرمندان  محلی استان خراسان شمالی به اجرا درآمد و در نهایت به قید قرعه به تعدادی از همکاران و خانواده ها و نیز فرزندانشان هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه