خبرهای ویژه
آخرین خبرها
خبرهای پربیننده
فدراسیون وزنه برداری به حیاط خلوت در استانها نیاز ندارد/محراب رئیس هیات وزنه برداری خراسان شمالی شد
کد خبر: 52 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن - 09:49

فدراسیون وزنه برداری به حیاط خلوت در استانها نیاز ندارد/محراب رئیس هیات وزنه برداری خراسان شمالی شد

به گزارش خبرنگار اترک، رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور در مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری خراسان شمالی در بجنورد گفت: خانواده وزنه‌برداری در خراسان شمالی نوپا است و با توجه به اینکه این رشته مجددا در این استان شکل گرفته و فعالیت خود را دنبال می‌کند، باید با اتحاد و یکدلی در جهت پیشبرد اهداف گام برداشت.

علی مرادی با بیان اینکه خبرهای خوشی از وزنه برداری خراسان شمالی در راه است، افزود: اثرات فعالیت این هیات باید در کشور نمود پیدا کند چرا که این فدراسیون به حیاط خلوت در استان‌ها نیازی ندارد.

وی اظهار کرد: وزنه برداری رشته سنگین و سختی است و ملت ایران برای کارهای سخت آماده‌اند. باید فارغ از اختلافات شخصی، کار را پیش برد و به دنبال تخریب نباشیم چراکه چیزی از این بین حاصل نمی‌شود.

رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در وزنه‌برداری آقایان در جایگاه اول تا سوم جهان قرار دارد، اضافه کرد: اکنون ایران 50 درصد توانایی خود را به دنیا معرفی کرده و امید است با تلاش و کوشش در رده های سنی، بانوان هم به جایگاه واقعی خود در وزنه برداری جهان دست یابند.

مرادی گفت: اکنون که برای چهار سال دیگر حسین محراب ریاست هیات وزنه برداری استان را عهده دار شد، مسئولیت های وی نیز دو چندان می شود و رای دهندگانی هم که امروز حضور دارند، باید توان و حمایت های خود از وزنه برداری استان را دو برابر کنند.

وی افزود: حسین محراب طی یک سال گذشته به خوبی شایستگی خود را برای مدیریت و سکانداری هیات وزنه برداری خراسان شمالی با برنامه هایی که طی این مدت کم و به بهترین نحو در استان انجام شده اثبات کرده و فدراسیون نیز هرگونه حمایتی از این هیات خواهد داشت.

گفتنی است، حسین محراب در این مجمع با کسب 14 رای موافق و یک رای ممتنع برای چهار سال دیگر ریاست هیات وزنه برداری خراسان شمالی را عهده دار شد.

ارسال دیدگاه شما

بالای صفحه