ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز
پشتیبانی

دیدار و یادگاری مورینیو به قهرمان سابق UFC

ژوزه مورینیو، سرمربی رم، هفته گذشته دیداری با کانر مک‌گرگور داشته و هدیه‌ای نیز به او داده است.

سرمربی سابق چلسی با انتشار پستی در صفحه رسمی اینستاگرامش از دیدار با مک گرگور خبر داده که پس از شکست برابر داستین پیریر در اوایل سال جاری میلادی دیگر به میادین مسابقات برنگشته است.

این دیدار درست چند  هفته پس از دیدار سر الکس فرگوسن، سرمربی سابق منچستریونایتد، با حبیب ماگمدوف، بزرگترین رقیب مک‌گرگور، انجام شده است. این مبارز روس در مبارزه‌ای در سال 2018 و پس از هفته‌ها درگیری لفظی موفق شد در دیداری به پیروزی برسد. حضور حبیب در اولدترافورد با دیدار او با فرگوسن همراه شد که به نظر گفتگویی صمیمی و دوستانه می‌رسید.

مک‌گرگور نیز تصاویر دیدارش با ژوزه مورینیو را در اینستاگرام خود منتشر کرده و نوشت:« احترام زیادی برای این مرد قائل هستم. او اسطوره است.»

گفته می‌شود که این مربی پرتغالی در دیداری که با این مبارز معروف داشته، هدیه‌ای را نیز به او اهدا کرده که پیراهن باشگاه رم بوده است.

با این حال این ستاره UFC تمام راه آمریکا تا رم را برای دیدار با مورینیو پرواز نکرده بود. به نظر می‌رسد که او برای گذراندن تعطیلات به کشور ایتالیا رفته تا پس از وقفه طولانی به دلیل شیوع ویروس کرونا بار دیگر اوقات خوشی را در کشورهای اروپایی سپری کند.

تبلیغ

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
تبلیغ تبلیغ پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه