ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

پیشرفته‌ترین سینمای خراسان شمالی؛

پردیس ۷ سالنه «مهر هماگ» در راه است

سید مصطفی حسینی مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» از صاحب سینما شدن حوزه هنری در خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش اترک، سید مصطفی حسینی با اعلام خبر احداث پردیس ۷ سالنه «مهر هماگ» در بجنورد گفت: این پردیس به عنوان پیشرفته‌ترین سینمای خراسان شمالی به زودی توسط «بهمن سبز» راه اندازی می‌شود.
وی افزود: با احداث این پردیس، حوزه هنری در خراسان شمالی نیز به عنوان بیست و یکمین استان سینمایی خود، صاحب سینما می‌شود.
حسینی درباره جزئیات این پروژه اظهار داشت: این سینمای ۷ سالنه همراه با سالن اختصاصی کودک، مجموعه بزرگ کتاب سوره مهر، گالری، پلاتو، سالن کنسرت و سینمای سه بعدی است تا مردم بجنورد نیز صاحب یک پردیس سینمایی مجهز شوند.
وی ادامه داد: از ابتدای بهمن ماه امسال کار نصب تجهیزات این مجموعه آغاز می‌شود و طبق برنامه‌ریزی انجام شده افتتاح این پردیس مجهز، خرداد ماه ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه