ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

ماسک 900 تومانی به بازار استان عرضه شد

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: مراکز فروش ماسک در صورت تخلف پلمب خواهند شد.

به گزارش اترک، محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی با تاکید بر نصب بنر اطلاع رسانی قیمت جدید ماسک تولیدی استان در مراکز فروش ماسک، گفت: ماسک مورد نیاز داروخانه‌ها و روستاها توسط مسئولان توزیع می‌شود.

شجاعی با بیان اینکه فرمانداران باید سیستم توزیع ماسک در شهرستان‌ها را کنترل کنند، ادامه داد: سهمیه ماسک شهرستان‌ها توسط تولید کننده‌ها و توزیع کننده‌ها باید هر سه روز تهیه و تحویل داده شود.

او با تاکید بر برخورد شدید با متخلفان فروش ماسک خارج از قیمت مصوب، افزود: مراکز متخلف بلافاصله پلمب می‌شوند و همچنین از فروش ماسک‌هایی که نشان استاندارد ندارد باید جلوگیری شود.

شجاعی با بیان اینکه با همکاری واحدهای تولیدی استان و با هدف کمک به سلامتی مردم ماسک تولید استان از شنبه با قیمت ۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد، افزود: این به معنای جلوگیری از توزیع انواع ماسک‌های دیگر نیست و مراکز فروش می‌توانند ماسک‌های دیگر با رعایت مسائل قانونی و مورد تأیید سیستم قضا و دارو کشور و استان را به فروش برساند.

استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: موجود نبودن ماسک تولید استان با قیمت ۹۰۰ تومان در مراکز فروش تخلف است و اگر کمبودی وجود دارد باید اعلام تا تهیه شود.

شجاعی با بیان اینکه واحدهای تولیدی موظف به تأمین ماسک مورد نیاز استان هستند، تاکید کرد: ماسک مازاد تولیدکنندگان به سایر استان‌ها ارسال می‌شود.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی نماینده ولی فقیه پرتال استانداری خراسان شمالی
بالای صفحه