ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

نیاز ۴ هزار میلیاردی برای تکمیل صنایع کوچک استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی گفت: برای تکمیل برخی از طرح‌های صنایع کوچک در استان، دست کم به چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به نقل از ایرنا، سیاوش وحدت با اشاره به ارائه این طرح‌ها به استانداری برای طرح در جریان سفر رئیس‌جمهور به استان اظهار کرد: تکمیل زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی و نواحی صنعتی جدید از مهم‌ترین درخواست‌های این شرکت است که امیدواریم با گنجاندن آن در مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید و تخصیص اعتبار لازم، مسیر اجرای آن هموار شود.

وی افزود: برای اتمام منطقه ویژه اقتصادی هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال و برای هر یک از پنج ناحیه صنعتی جدید نیز ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وحدت اضافه کرد: ایجاد تصفیه‌خانه فاضلاب در شهرک صنعتی فاروج، تکمیل تصفیه‌خانه‌های شیروان و اسفراین، کمک به ترمیم زیرساخت‌های نواحی صنعتی و ایجاد پست توزیع برق در منطقه ویژه اقتصادی، شهرک صنعتی شیروان و شهرک صنعتی شماره ۳ بجنورد از جمله پیشنهادات شرکت شهرک‌های صنعتی استان به استانداری خراسان شمالی است.

وی افزود: ایجاد نواحی صنعتی در غلامان، جرگلان، خرق در فاروج، صفی آباد اسفراین و مانه در شهرستان مانه سملقان از دیگر طرح‌های پیشنهادی است.

وحدت در مورد استفاده واحدهای صنعتی از تسهیلات مشاغل روستایی و عشایری نیز گفت: علیرغم اینکه در خراسان شمالی، بخش کشاورزی محور اصلی فعالیت اقتصادی بیشتر مردم این استان است اما واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی خراسان شمالی نمی‌توانند از تسهیلات مشاغل روستایی و عشایری استفاده کنند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه