ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

۳ عنوان ملی دستاورد دادرسان اسفراینی

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان اسفراین گفت: دادرسان اسفراینی در هفتمین دوره المپیاد ملی دانش آموزان آماده در روزهای سخت (دادرس)، موفق به کسب ۳ عنوان برگزیده کشوری این رقابت‌ها شدند.

به نقل از ایرنا، احمد حسن زاده اظهار کرد: تیم دادرس دانش آموزی دبیرستان دوره متوسطه اول نمونه دولتی اندیشه اسفراین به نمایندگی از خراسان شمالی در رقابت‌های ملی هفتمین دوره المپیاد دانش آموزان آماده در روزهای سخت (دادرس) که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد عنوان نخست کشوری در آیتم پرتاب طناب، رتبه دوم کشوری در آیتم CPR و رتبه سوم کشوری در آیتم حمل آب کسب کردند.

وی با قدردانی از همکاری‌های جمعیت هلال احمر با آموزش و پرورش اسفراین افزود: در این المپیاد دانش آموزی، دانش آموزان در بخش‌های آزمون کتبی، خروج اضطراری و پناه گیری صحیح، بانداژ، حمل مصدوم، سی پی آر و اسکان رقابت کردند.

حسن زاده گفت: پیش از این تیم ۱۴ نفره "دادرس" دانش آموزی دبیرستان دوره متوسطه اول نمونه دولتی اندیشه در مرحله استانی هفتمین دوره المپیاد دانش آموزان آماده در روزهای سخت (دادرس) به میزبانی شهرستان شیروان عنوان نخست را از آن خود کرده بود و جواز حضور در رقابت‌های ملی این المپیاد را کسب کرد.

به گفته وی، تیم ۱۴ نفره "دادرس" دانش آموزی دبیرستان متوسطه اول نمونه دولتی شهید شجیعی شهرستان نیز رتبه دوم استانی را این مسابقات را به خود اختصاص داد.

هفتمین دوره رقابت‌های ملی المپیاد دانش آموزان آماده در روزهای سخت (دادرس) از ۲۹ تیر تا ۷ مرداد در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

 

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه