ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

استاندار خراسان شمالی خواستار تعیین تکلیف معدن آلبلاغ شد

اترک: استاندار خراسان شمالی در مکاتبه با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف معدن آلبلاغ شهرستان اسفراین شد.

به گزارش اترک، محمدعلی شجاعی در این مکاتبه گفته است: با پیگیری‌ها و اقدامات استانداری و دستگاه‌های مسئول، بهره برداری غیر مجاز از معدن آلبلاغ پایان پذیرفت اما تاکنون اقدام موثری در خصوص تعیین تکلیف وضعیت این معدن صورت نگرفته است.

همچنین در این مکاتبه آورده شده، با توجه به نزدیکی کوچ عشایر از منطقه آلبلاغ، حفظ وضع موجود معدن و پیشگیری از برداشت‌های غیرمجاز مستلزم صرف هزینه توأم با درگیری‌های محلی خواهد بود لذا خواهشمند است دستور فرمائید با توجه به حساسیت موضوع در تعیین تکلیف وضعیت معدن تسریع نمایند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه