ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اترک» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.

خبرهای روز

15 روز تا اجرای طرح استفاده کارت سوخت هوشمند؛

کارت های سوخت را آماده کنید

اترک: مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: طرح استفاده از کارت سوخت هوشمند از ۲۰ مرداد در خراسان شمالی اجرا می‌شود.

به گزارش اترک، شکوری با اشاره به این که کارت سوخت خودروهای صفر کیلومتر از طریق اداره پست و برای افرادی که در مرحله قبلی ثبت نام کرده‌اند، به آدرس منازلشان ارسال می‌شود، گفت: برخی کارت بانکی را به عنوان کارت سوخت ملاک قرار دادند که کارت بانکی آن‌ها منتفی شده و برای آن‌ها کارت سوخت صادر و ۱۰ هزار تومان هزینه پست دریافت می‌شود.

وی افزود: افرادی که طی این مدت آدرس پستی‌شان تغییر کرده باشد آدرس دقیقشان را از طریق پلیس +۱۰ اصلاح کنند تا مشکلی برای آن‌ها پیش نیاید.

شکوری اظهار کرد: از آن جایی که برخی کارت‌های بانکی را ملاک قرار داده بودند، اکنون نگران تغییر شماره حساب و تغییرات احتمالی آن نباشند، چون استفاده از کارت‌های بانکی منتفی شده است.

وی اضافه کرد: شخصی که رمز کارتش را فراموش کرده باشد می‌تواند با داشتن اصل کارت سوخت، کارت ماشین و کارت ملی به نواحی این شرکت در شهرستان‌ها مراجعه کند تا رمز آن احیا شود.

شکوری افزود: اگر چه طرح استفاده از کارت سوخت هوشمند از ۲۰ مرداد اجرا می‌شود، اما برای رفع مشکلات احتمالی، تا اول شهریور در هر جایگاه یک کارت سوخت وجود خواهد داشت، اما پس از آن در هیچ جایگاهی کارت سوختی وجود نخواهد داشت و هر کسی باید با کارت سوخت خودروی خودش سوخت گیری کند.

وی ارائه مدارک مورد نیاز برای انجام فرایند درخواست کارت سوخت هوشمند المثنی و حذف رمز کارت سوخت در مراکز پلیس +۱۰ را الزامی دانست و گفت: افرادی که براساس فراخوان قبلی برای درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام کرده‌اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
بالای صفحه